Záchytná vana na olej

Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA

Oblíbený produkt Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA od známé značky nyní za cenu 6125 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost: Skladem > 5 ks
5 830 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA oblíbené značky ASTA - tento hit můžete sehnat za příznivou cenu 6125 Kč. Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým. Pojízdná záchytná vana na olej (olejová jímka) ASTA 1710001Pro výměnu oleje v motoru.Objem: 37 litrůRozměry: délka 835 mm; šířka 570 mm; výška 200 mm; délka madla 860 mmHmotnost: cca 15 kg

Parametry produktu Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA

  • Cena: 6125 Kč
  • Výrobce: ASTA
  • Sekce: Kutilství a řemeslo > Nářadí a nástroje > Rudly a manipulační vozíky
  • ID produktu: 2990381020842
  • Váha: 17 kg

Podobné produkty

Kleště SIKO 300 mm

503 Kč
503 Kč

Další produkty od výrobce

ASTA

Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA od top značky ASTA - tento artikl se na vás těší s extra slevou za 6125. S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Utraťte minimálně Kč a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

Platba