Vana záchytná na olej

Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA

Ve slevě je Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA od za příznivou cenu 9090 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost: Na dotaz
8 917 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA od ASTA - tento produkt nabízíme v sezónní slevě za 9090 Kč. V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Vy neplatíte nic navíc! Záchytná vana - jímka na olej (pod sudy), s vyndavacím kovovým roštem – ASTA W2ST/GPoužívá se pro skladování či plnění/vyprazdňování až dvou sudů (barelů) objemu až 220 litrů. Spolehlivě zachytává unikající oleje a další kapaliny – přes rošt odtečou do spodní nádoby, odkud je možné je následně odsát a zlikvidovat. Nehrozí tak jejich vylití na zem.Kvalitní produkt: vyrobeno z ocelového plechu tloušťky 3 mm, lakováno práškovou barvou. Stabilní konstrukce na 4 nohách.Vhodné pro autoservisy, dílny, průmyslové provozy a další místa, kde se skladuje olej ve větším množství.Rozměry:Délka: 1200 mmŠířka: 800 mmVýška: 230 mm

Parametry produktu Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA

  • Cena: 9090 Kč
  • Výrobce: ASTA
  • Sekce: Kutilství a řemeslo > Nářadí a nástroje > Rudly a manipulační vozíky
  • ID produktu: 2990381025694
  • Váha: 52 kg

Podobné produkty

Pákové nůžky PS 125

4 828 Kč
4828 Kč

Obtahovací pasta

501 Kč
501 Kč

Další produkty od výrobce

ASTA

Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA od kvalitního výrobce ASTA - tento artikl čeká na vás za příznivou cenu 9090. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Stačí naplnit košík zbožím nad a dopravu NEPLATÍTE. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

Platba