Stahovák na ložiska kol přední nápravy MAN - ASTA

Perfektní Stahovák na ložiska kol přední nápravy MAN - ASTA od oblíbené společnosti ve slevě 15190 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost: Na dotaz
13 933 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Stahovák na ložiska kol přední nápravy MAN - ASTA populárního výrobce ASTA - toto zboží si můžete nechat dodat extra výhodně za 15190 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Zařaďte se mezi spokojené klienty. Přípravek – stahovák na montáž a demontáž ložiska přední náprav MAN – ASTA A-1172BUrčeno pro nákladní vozidla MAN 33460/410/414.Vodicí 4hran: 3/4“Pro snadnou a rychlou práci bez rizika poškození ložisek či okolních součástí nápravy (náboje).

Parametry produktu Stahovák na ložiska kol přední nápravy MAN - ASTA

  • Cena: 15190 Kč
  • Výrobce: ASTA
  • Sekce: Kutilství a řemeslo > Nástroje a nářadí – příslušenství
  • ID produktu: 5901583510670
  • Váha: 5,5 kg

Podobné produkty

Vibrační bruska SWS 180 PRO

9 064 Kč
9064 Kč

Úkosovačka KE 10-2

26 608 Kč
26608 Kč

Ruční lis DDP 30

12 089 Kč
12089 Kč

Ruční signovačka SBM 140-12

25 398 Kč
25398 Kč

Souprava RB o26,9 (3/4") - 4D

11 483 Kč
11483 Kč

Souprava RB o30 – 3D

10 273 Kč
10273 Kč

Souprava RB o30 – 4D

13 298 Kč
13298 Kč

Další produkty od výrobce

ASTA

Stahovák na ložiska kol přední nápravy MAN - ASTA od proslulé značky ASTA - tento hit snadno najdete výhodně za 15190. Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Utraťte minimálně Kč a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

Platba