Čerpadlo na naftu a topný olej

Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA

Kvalitní produkt Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA od firmy za příznivou cenu 11030 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost: Na dotaz
13 804 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA od výrobce ASTA - tento artikl musíte mít v neopakovatelné akci za 11030 Kč. U nás najdete pouze produkty prověřených prodejců, Vy neplatíte nic navíc! Elektrické čerpadlo – pumpa na naftu a topný olej pro montáž na sud ASTA 10305612Tzv. domácí čerpací stanice – čerpadlo s počítadlem a výdejní pistolí se pomocí závitu namontuje přímo na hrdlu sudu. Díky napájení ze standardní sítě 230 V ho lze připojit do klasické zásuvky (zapínání a vypínání se provádí kolébkovým vypínačem na čerpadle). Použití např. při tankování nákladních vozidel, zemědělské nebo stavební techniky v tzv. polních podmínkách, při plnění nádrží topidel atd.Díky analogovému počítadlu se dvěma číselníky máte neustále přehled o aktuálním a celkovém množství přečerpané kapaliny.Kvalitní a bytelné provedení: lopatkové kolo je vyrobeno z mosazi, pouzdro čerpadla je litinové. Motor je připojený přímo k čerpadlu, takže nedochází ke ztrátám energie.V kompletu je dodáván i sací koš.Technická data:Napájecí napětí: 230 VVýkon: 370 WOtáčky: 2800/minMax. sací výkon: 56 l/minMax. výška sání: 2 mHmotnost: cca 11.5 kg

Parametry produktu Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA

  • Cena: 11030 Kč
  • Výrobce: ASTA
  • Sekce: Kutilství a řemeslo > Nářadí a nástroje > Rudly a manipulační vozíky
  • ID produktu: 2990381024475
  • Váha: 12,5 kg

Podobné produkty

Záchytná vana na olej

4 892 Kč
4892 Kč

Další produkty od výrobce

ASTA

Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA od populárního výrobce ASTA - tento produkt prodáváme ve slevové akci za 11030. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte u objednávek nad Kč. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

Platba